Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

V Bílině jsme nakonec zvítězili

Špatný začátek, dobrý konec, tak by se dal charakterizovat dnešní den pro tým Áčka. Naše hráče potkala na cestě do Bíliny nepříjemnost. Prasklá pneumatika a následné poškození hydrauliky autobusu znemožnilo dostat se s plánovaným předstihem na bílinský zimák. Hráči skončili 20 km před Bílinou na silnici. Naštěstí se podařilo na poslední chvíli zorganizovat převoz hráčů taxíky na zimák, abychom neprohráli kontumačně zahajovací zápas s bílinskými Draky. Situace by se dala stručně shrnout: z aut rovnou do kabiny a z kabiny rovnou na led do zápasu. První třetina odpovídala tomu, že hráči neměli příležitost se rozbruslit, takže prohráli 1:4. „Od druhé třetiny jsme už začínali jezdit, přehrávali jsme protivníka, dávali góly a už to bylo tak jak má být“ komentoval výkon lídr týmu Tomáš Plíhal. Druhá třetinu jsme vyhráli 2:1 a třetí třetinu 2:0. Za stavu 5:5 přišlo prodloužení, kde jsme byli úspěšní a po výsledku 6:5 přivážíme domů první dva body. Takže nakonec vše dobře dopadlo, velký dík patří našim hráčům za jejich bojovnost.

DRACI BÍLINA – HC VLCI 5:6 pp (4:1, 1:2, 0:2, 0:1)

branky a nahrávky : 8. Bartoš (Daniel), 13. Nerad (Klisunov), 15. Klisunov (Zdeněk), 19. Bartoš, 38. Daniel (Uher) – 15. Kapička (Brokeš, Plíhal), 33. Plíhal (Kulda), 33. Nevyhoštěný, 42. Hájek (Bouřil, Nevyhoštěný), 42. Kapička (Brokeš), 61. Bouřil (Abraham, Nevyhoštěný)
rozhodčí : Valda – Gabriel, Kurtin
vyloučení : 9:7 + Zdeněk (Bílina) 10 min.OT